SEO Třebíč

Nabízím SEO konzultace v Třebíči, všechny služby spojené s optimalizací stránek pro vyhledávače.

I přesto, že mě standardně najdete v Brně, jako rodák z Třebíče nabízím své SEO konzultace i ve městě Třebíč. Na osobní SEO konzultaci se můžeme domluvit kdekoliv ve městě na Karlově náměstí nebo v sídle vaší společnosti.

SEO konzultace poskytuji na vámi požadovaném místě a čase po vzájemné domluvě. Neváhejte mi zavolat nebo napsat e-mail, reaguji většinou do jedné hodiny.

SEO konzultace v Třebíči

V podstatě nezáleží na tom, odkud SEO děláte, ale pro mé rodné město mám slabost a rád se SEO pomohu komukoliv v Třebíči.

Nechcete-li si dávat schůzku v kanceláři nebo firmě, nejčastěji si dávám schůzky v kavárně na Karlově náměstí, můžeme se potkat v kavárně na Hájku na Laguně nebo v Rodeo Steak House na Kpt. Jaroše. Ale máte-li jiné oblíbené místo, kde si v Třebíči budeme moci v klidu sednout, rád se Vám přizpůsobím.

Poskytuji SEO i v jiných městech

Konzultace o optimalizaci webových stránek poskytuji i v jiných městech: Praha, Ostrava, Olomouc...

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam.

Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Co by vás mohlo ještě zajímat

Jaké výrazy také můžete hledat v souvislosti s tímto článkem:

 • SEO optimalizace Brno

Co je SEO? Definice SEO

SEO-definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

 

Kontaktní informace (kde v Třebíči sedím)

 

+420 608 963 720

michal@seoprakticky.cz

 

 

Provozovatel SEOPRAKTICKY.CZ / SEO konzultace Třebíč

Mgr. Michal Binka - SEOPRAKTICKY.CZ
Krajinova 46
674 01 Třebíč

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994
(neplátce DPH)

Bankovní spojení: mBank 670100-2209137963/6210

SEO Třebíč - kontakt

SEO v dalších lokalitách

Zpět do obchodu