SEO Třebíč

Nabízím SEO konzultace v Třebíči, všechny služby spojené s optimalizací stránek pro vyhledávače.

I přesto, že mě standardně najdete v Brně, jako rodák z Třebíče nabízím své SEO konzultace i ve městě Třebíč. Na osobní SEO konzultaci se můžeme domluvit kdekoliv ve městě na Karlově náměstí nebo v sídle vaší společnosti.

SEO konzultace poskytuji na vámi požadovaném místě a čase po vzájemné domluvě. Neváhejte mi zavolat nebo napsat e-mail, reaguji většinou do jedné hodiny.

SEO konzultace v Třebíči

V podstatě nezáleží na tom, odkud SEO děláte, ale pro mé rodné město mám slabost a rád se SEO pomohu komukoliv v Třebíči.

Nechcete-li si dávat schůzku v kanceláři nebo firmě, nejčastěji si dávám schůzky v kavárně na Karlově náměstí, můžeme se potkat v kavárně na Hájku na Laguně nebo v Rodeo Steak House na Kpt. Jaroše. Ale máte-li jiné oblíbené místo, kde si v Třebíči budeme moci v klidu sednout, rád se Vám přizpůsobím.

Poskytuji SEO i v jiných městech

Konzultace o optimalizaci webových stránek poskytuji i v jiných městech: Praha, Ostrava, Olomouc...

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam.

Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Co by vás mohlo ještě zajímat

Jaké výrazy také můžete hledat v souvislosti s tímto článkem:

 • SEO optimalizace Brno

Co je SEO? Definice SEO

SEO-definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

 

Kontaktní informace (kde v Třebíči sedím)

 

+420 608 963 720

michal@seoprakticky.cz

 

 

Provozovatel SEOPRAKTICKY.CZ / SEO konzultace Třebíč

Mgr. Michal Binka - SEOPRAKTICKY.CZ
Krajinova 46
674 01 Třebíč

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994
(neplátce DPH)

Bankovní spojení: mBank 670100-2209137963/6210

SEO Třebíč - kontakt

SEO v dalších lokalitách

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení