SEO České Budějovice

Nabízím SEO služby v lokalitě České Budějovice. Chcete-li si domluvit schůzku se SEO konzultantem přímo v Českých Budějovicích, není to problém.

SEO pro Č. Budějovice mohu realizovat i externě, po domluvě přes telefon, e-mail nebo Skype.

SEO pro lokalitu České Budějovice a okolí

Služby optimalizace webových stránek není nutné nabízet lokálně, není nutné, aby konzultant seděl v Českých Budějovicích, neplyne z toho žádná výhoda.

Pakliže hledáte kvalitního SEO konzultanta, nerozhodujte se podle místa jeho bydliště, ale pouze na základě jeho referencí.

Můj pohled na reference v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) si můžete prohlédnout na stránce Reference.

SEO služby nenabízím jenom v Českých Budějovicích, Brně, Praze, Ostravě, Plzni, a ostatních městech ČR. Velmi často je ale neefektivní jezdit kvůli hodinové schůzce do Jižních Čech (1 hodina schůzky = 2 x 2 hodiny na dálnicích + 1 hodina schůzky = 5 hodin).

Proto pro klienty z Českých Budějovic a dalších měst z ČR doporučuji komunikaci přes telefon, e-mail nebo skype.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

SEO pro České Budějovice - osobní konzultaceJsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam. Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Jsem podnikatel na volné noze, specializuji se na SEO a obsahovou strategii.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace České Budějovice" nebo "SEO optimalizace v Českých Budějovicích". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

Co je SEO? Definice SEO

SEO definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

Co by vás mohlo ještě zajímat

SEO v dalších lokalitách:

Zpět do obchodu