SEO Copywriting: tvorba obsahu, který perfektně odpovídá na vyhledávací dotazy (záměr hledajícího)

SEO Friendly copywriting: Komplextní tvorba obsahu na vašem eshopu nebo webových stránkách.

Získáte veškerá, strukturovaně zpracovaná data, která stačí vložit na váš eshop (texty, popisky, obrázky, statistické data, analytická data pro další rozvoj obsahu).

Nechte si vytvořit unikátní, informačně hodnotný, originální text, který vás odliší od ostatních stránek na trhu. Obsah je tvořen podle metodiky Googlu pro rok 2021 (více v mém článku High Page Quality Rating - důležité parametry hodnocení kvality stránky Googlem).

Co získáte za výstup k SEO Friendly popisku produktu na vašem eshopu:

Cena za SEO copywriting je 1200 Kč / hod. Výsledná cena za vybudování obsahu se tak odvíjí od pracnosti, rozsahu a času nutného ke zpracování tématu. Pro bližší informace nás Kontakt SEOPRAKTICKY.CZ.

Na dotaz - termín si individuálně domluvíme
1 200 Kč 1 452 Kč včetně DPH
Kategorie: SEO služby

SEO copywriting

Co je SEO Copywriting?

SEO copywriting je o vytváření užitečného, přesvědčivého a hodnotného obsahu, který perfektně odpovídá na záměr vyhledávajícího, zároveň se snaží obsahově pokrýt všechny fráze, které v souvislosti s tématem lidé hledají.

SEO Copywriter tvoří originální, strukturovaný, relevantní, informačně hodnotný a konverzní obsah

Vašim zákazníkům, kteří vyhledávají informace na internetu, a konec konců i vyhledávačům, musíte nabídnout originální, strukturovaný, relevantní, nebalastní, konverzní, informačně hodnotný obsah.

Vyhledávače chtějí nabízet čtenářům nejrelevantnější výsledky, snaží se o to od počátku vyhledávacích algoritmů. A budou jim nabízet takový obsah, který nelže, odpovídá na otázky (vyhledávací dotazy uživatelů), je informačně hodnotný a napsaný ideálně autoritou z daného oboru.

A právě o takový obsah píší naši SEO copywriterky.

Hledáte copywritera pro webový obsah? Co od něj chtít?

Pakliže hledáte copywritera, který bude psát kvalitní texty, které budou dávat smysl návštěvníkům a bude se líbit vyhledávačům, měli byste se vždy opírat o tvrdá data, která vychází z analýzy klíčových slov.

Co by vám taková spolupráce měla s externím copywriterem měla přinést?

  • Získáte originální, relevantní a SEO Friendly sepsaný text na vaši vstupní stránku
  • Získáte kompletně zpracované zdroje pro váš web, včetně titulků a meta popisků a URL
  • Uvolníte si ruce od časově a technicky náročné tvorby obsahu, která je pro internetový projekt zásadním zdrojem organické návštěvnosti

Analýza hledanosti souvisejících klíčových slov a frází k danému produktu (výstup Excel)

U každého tématu (vstupní stránky) provádím analýzu klíčových slov. Tyto data nám slouží jako podklad při tvorbě obsahu.

Analýza hledanosti souvisejících klíčových slov a frází k danému produktu (výstup Excel)

Zpět do obchodu