SEO Praha

Poptáváte službu SEO v lokalitě Praha? Chcete individuální přístup při optimalizaci webových stránek v Praze? Věnujte pozornost pár řádkům níže.

I z centra jihomoravské metropole lze dělat SEO pro firmu z Prahy.

SEO pro Prahu a blízké okolí

SEO-PrahaSlužby optimalizace webových stránek není nutné nabízet lokálně, neplyne z toho žádná výhoda. 

Pakliže hledáte kvalitního SEO konzultanta, nerozhodujte se podle místa jeho bydliště, ale pouze na základě jeho referencí. A referencemi nemyslím, pro jaké webové projekty pracoval, ale jakých výsledků dosáhl.

Můj pohled na reference v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) si můžete prohlédnout na stránce Reálné výsledky.

SEO služby samozřejmě nenabízím pouze v Brně, ale také v Praze a ostatních městech ČR. Velmi často je ale neefektivní jezdit kvůli hodinové schůzce do Prahy (1 hodina schůzky = 2 x 2,5 hodiny na D1 + 1 hodina schůzky = 6 hodin).

Proto pro klienty z Prahy a dalších měst z ČR doporučuji komunikaci přes telefon, e-mail nebo skype.

Pakliže se chcete osobně setkat v Praze a probrat SEO osobně při konzultaci, poté si účtuji standardní hodinovou sazbu + cestovné ve výši 8 Kč/km.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam. Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Jsem podnikatel na volné noze, specializuji se na SEO a obsahovou strategii.

Služby, které nabízím jsou:

Co je SEO? Definice SEO

SEO-definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace Praha" nebo "SEO optimalizace v Praze". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

 

Kontaktní informace

 

+420 608 963 720

michal@seoprakticky.cz

 

Provozovatel SEOPRAKTICKY.CZ / SEO konzultace Praha

Místo setkání pro SEO konzultaci nechávám na Vás. Pro mě je ideální nákupní centrum Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11), které je na kraji Prahy a dobře dostupné z dálnice D1.

Mgr. Michal Binka - SEOPRAKTICKY.CZ
Hrázka 615/28
621 00 Brno - Medlánky

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994
(neplátce DPH)

Bankovní spojení: mBank 670100-2209137963/6210

SEO Brno - kontakt

Co by vás mohlo ještě zajímat

Tento článek souvisí s výrazy, které ve vyhledávačích často hledáte. Jedná se o výrazy jako Optimalizace webu Praha, SEO agentura Praha, SEO optimalizace Praha nebo SEO konzultant Praha.

SEO v dalších lokalitách:

Zpět do obchodu