Jsme největší ryze SEO agentura na Jižní Moravě

Bojíte se spolupráce s někým, koho osobně neznáte? Přečtěte si pár řádků o naší práci a doporučeních, které jsme obdrželi

SEO PRAKTICKY s.r.o. je jedna z největších ryze SEO agentur v Česku.

Abychom dokázali zákazníkům poskytovat kvalitnější služby v lepším čase, rozrostli jsme se na tým kvalitních lidí, kteří mají na starosti analytiku, tvorbu a nasazování obsahu, optimalizaci on-page faktorů a další související činnosti.

Víc SEO hlav více ví, ale dostane vás i rychleji k cíli

Úzce se specializujeme na SEO, permanentně odlaďujeme naše procesy a know-how. Ať už na projektu pracuje kterýkoli z našich specialistů, dostanete vždy ten nejlepší možný výstup a z toho vyplývající výsledek.

Na klientech se nikdy neučíme. Od testování a zkoušení nových strategií máme 3 naše interní e-shopy a 3 obsahové blogy na Wordpressu.

michaela-seoprakticky michal-seoprakticky petra-seoprakticky terka-seoprakticky petr-seoprakticky veronika-seoprakticky klarka-2  

Proč řešit SEO právě s námi

SEO nás baví. A myslíme, že je to z našich stránek tak trochu i cítit. :-)

V roce 2019 jsme vydali naši první knihu - Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem. Tato knížka je, alespoň podle toho co víme, nejobsáhlejší a nejkomplexnější návod, jak udělat nejdůležitější SEO analýzu.

V roce 2020 jsme publikovali další knihu, kterou největší SEO nástroj v ČR, Collabim, označil za SEO bibli. Tato knížka je svým rozsahem, ale doufáme, že i obsahem, největší českou knihou, která se věnuje výhradně optimalizaci stránek pro vyhledávače (přes 500 stran). Ukázky a recenze si můžete přečíst na SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET.

V druhé polovině roku 2020 jsme vydali 3 SEO video školení, ve kterých vás naučíme dělat analýzu indexace, SEO a UX pro e-shopové kategorie a analýzu klíčových slov krok za krokem. Z výše uvedeného je patrné, že se nebojíme know-how ukázat, ale ani použít, což jsme prezentovali ve velké případové studii, která porovnávala optimalizaci stránek nejlepších SEO freelancerů a SEO agentur v ČR.

SEO děláme pro zákazníky, kteří mají základní povědomí, jak optimalizace funguje a co od ní mohou čekat.

Pokud jste se svými znalostmi zcela na začátku, doporučujeme nastudovat základy z našich SEO knih, video kurzů, případně ze SEO školení, které řešíme s klienty peer-to-peer. Vše ostatní si můžete prohlédnout v našich SEO službách. Znalosti a know-how se neučíme na zákaznících, ale na našich vlastních e-shopech.

Pevně věříme, že jsme vás o našem SEO nadšení přesvědčili. Koho ještě ne, může se podívat na naše SEO reference, podívat se, jak děláme SEO nebo navštívit SEO akademii, kde vysvětlujeme základní pojmy z oblasti optimalizace stránek pro vyhledávače.

SEO reference

Máme rádi, když jsou za prací vidět reálné výsledky, proto zveřejňujeme výsledky našich optimalizací webových stránek a projektů v SEO referencích.

 

 

Jaké jsme dostali doporučení z LinkedIn

Osobně bereme všechny doporučení vždy s rezervou. Spíše se orientujeme podle výsledků a v SEO to platí zejména. Na druhou stranu víme, že pro mnohé je potřebné překonat prvotní nedůvěru ze spolupráce s někým, koho osobně neznáte. Proto přikládáme pár doporučení, které doufám vaši obavu rozptýlí.

Reference-Jirka-Míťa-Aida

 Reference-Radek2

Reference-Markét-Libor

Reference-Patrik-Kája-Václav-Lenka

Reference-Martin-Martin-Petra

Reference-Pavel-Šárka-Honza

Reference-Veronika-Honza

Další hodnocení našich klientů a jejich spokojenost s našimi SEO službami

seo-reference-hodnoceni

Michal je jednička na české SEO scéně. Je orientovaný na výsledek a všechny rady a doporučované kroky umí podložit fakty a následně vyhodnotit + interpretovat výsledky tak, aby to pochopil i laik. Spolupracuji s ním dlouhodobě a doporučuji jej vřele i svým klientům.

Jan Barbořík, devenio.cz, 2022

seo-reference-hodnoceni 

Po dvou letech od startu e-shopu jsme se stali jedničkou v organickém vyhledávání pro náš obor. Michal pracuje systematicky, reportuje průběh prací i výsledky. Super spolupráce!

Petr K., jednatel v topnyzebrik.cz, 6.3.2022

seo-reference-hodnoceni

Pán Binka je odborník v oblasti SEO. Oceňujem jeho komplexný prístup a snahu veci dotiahnut. Komunikácia s ním je vždy vecná a zároveň príjemná. Je trpezlivý veci vysvetliť. Teším sa z našej spolupráce.

Ing. Eva Ďurčovičová, Majitelka a provozovatelka největšího internetového portálu zaměřeného na plastikářský průmysl PlasticPortal.cz / PlasticPortal.sk / PlasticPortal.eu, 4.11.2020

seo-reference-hodnoceni

Michal pro nás dělal technické SEO + klíčovku a obojí zpracoval velmi profesionálně. Má velmi analytický přístup, potřebný nadhled a lidský přístup. Nenechá Vás ztratit se ve spoustě čísel, slov a neznámých pojmů, ani tápat, co si s výsledkem počít. Vše srozumitelně vysvětlí a pomůže Vám zorientovat se v této oblasti tak, abyste mohli výsledky analýz, co nejefektivněji využít pro svůj web. Spolupráci s Michalem mohu 100% doporučit.
 
Ing. Kamila Soukupová, Manažerka marketingu, ajp-tech.cz, 10.12.2019

seo-reference-hodnoceni

Michal sice nemá "kouzelné tlačítko na zapnutí SEO", ale díky svému obrovskému přehledu a znalostem v oboru připraví jakýkoliv online projekt na lítý konkurenční boj ve výsledcích vyhledávání. Nezaskočí ho ani úplně začátečnické dotazy a žádná otázka pro něj není hloupá - trpělivě vše vysvětlí teoreticky a následně pomůže s reálným nastavením. Poradí si samozřejmě také s již rozvinutými weby a eshopy, kde lepší umístění ve vyhledávání je už jen otázkou citlivých, ale o to složitějších úprav. A právě tam se nejlépe projeví Michalovy dlouholeté zkušenosti. Po všech přešlapech se SEO specialisty se až Michal stal tím, komu bez obav svěříme další rozvoj našich projektů.
 
Martina Wedlichová, majitelka, chlupaci.cz, 31. srpna 2020

seo-reference-hodnoceni

Hodnocení? To je jednoduché....Domluvený rozsah práce splněn, termín dodržen, předání a vysvětlení o VÍKENDU V NEDĚLI. A nějaké negativní hodnocení? Přemýšlím a o žádném nevím :-)

Iveta Farmačková, majitelka, energieprirody.cz, 27. dubna 2020

seo-reference-hodnoceni

Spolupracu s Michalom odporucam vsetkymi desiatimi:1. velmi ludsky pristup, vysoka profesionalita, obrovsky prehlad (my sme riesili SEO a klucovku) 2. vsetko perfektne vysvetlene, logicky a systematicky zoradene3. pomer cena/vykon predcil nase ocakavania, naozaj odviedol kusisko prace4. po predoslych skusenostisch s "pseudo online expertami" bola spolupraca s Michalom ako najst maly klenot :) V buducnosti uz viem na koho sa obratit.

Denisa, pangreen.sk, 21. listopadu 2019

seo-reference-hodnoceni

Obrovská spokojenost! Pan Binka mi velmi pomohl, vše mi detailně vysvětlil. Vše bylo zpracováno tak jak jsme se domluvili a to velmi rychle. Domluva byla rychlá a velmi příjemná. Je to člověk na svém místě a určitě vím kam se obrátím příště.

David, Nordiction.cz, 11. listopadu 2019

seo-reference-hodnoceni

Michal nám robil kľúčovú analýzu pre náš e-shop a s jeho prácou som bol maximálne spokojný. Na SK a CZ trhu som nenašiel lepšiu prácu čo sa týka pomeru výkon/cena, takže Michala môžem s čistým svedomím doporučiť. Vážim si, že nemal problém cestovať z Brna do Prahy na prvé stretnutie, aj keď spolupráca nebola istá a hneď na prvom stretnutí som zistil že Michal je vo svojom obore profesionál a vie o čom hovorí. "Čerešničkou na torte" je, že sme dostali KW analýzu v kratšom termíne, ako bol dohodnutý, takže super!

Gabriel Šimčo, gatio.cz, 12. září 2019

Recenze našich knih o SEO

seo-reference-hodnoceni

"Bible SEO. Tak jednoduše a rychle lze vystihnout, o co vlastně v knize jde. Obsahuje ucelenou (a autorizovanými zdroji ověřenou) kuchařku o optimalizaci pro vyhledávače. Když budete mít staženou tuto e-knihu, může se internet klidně zítra vypnout, už nemusíte nikde jinde nic hledat. Akorát tedy se to SEO pak bude blbě praktikovat."

"Kniha je mnou nevídaným (a že jsem už pár publikací za posledních 15 let v internetovém marketingu na toto téma přečetl) souborem veškerých aktuálně dostupných informací o celé této široké problematice. Navíc podložena tunou odkazů na autoritativní zdroje v našem oboru."

"Knihu mohu s čistým svědomím na 100% doporučit všem, kteří se chtějí dostat velmi rychle a uceleně ke kompletním informacím o problematice optimalize pro vyhledávače. Své koupě nebudete litovat."

Dalibor Jaroš, CEO Collabim - Nejpoužívanější SEO nástroj v ČR. Přečtěte si celou recenzi na Collabimu: SEO Bible aneb recenze e-knihy „Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTET

seo-reference-hodnoceni

"Kniha se náramně dobře čte, je bez zbytečné omáčky, má profesionální zpracování, obsahuje desítky citací a neměla by chybět žádnému online markeťákovi v e-knihovně. Kniha se prodává za 1 100 Kč a s ohledem na to, kolik je za ní práce a know-how si tuto odměnu zaslouží v plném rozsahu a má mé 100% doporučení."

Zkušený SEO konzultant a PPC specialista s bohatou praxí, Tomáš Zahálka. Přečtěte si celou recenzi: Jak vypadá nová SEO kniha? Recenze na e-book — Autor knihy: Michal Binka

seo-reference-hodnoceni

"Tento detailní a čtivý vhled do optimalizace e-shopů (nejen) na Shoptetu ocení každý čtenář, který to s online podnikáním myslí vážně."

Milan Dubravský, SEO specialista SHOPTET

Recenze na moje SEO video školení a kurzy ze sociálních sítí

recenze-seo-kniha1 recenze-seo-kniha2 recenze-seo-kniha3 recenze-seo-kniha4 recenze-seo-kniha5 recenze-seo-kniha6 recenze-seo-kniha7

 

Jaké používám postupy?

Na stránce referencí prezentuji výsledky, ale budou-li vás zajímat také postupy a metody, které používám, můžete si přečíst pár z mých článků:

Zpět do obchodu