SEO služby

SEO služby

SEO funguje tehdy, pokud se dělá strategicky správněsystematicky, kontinuálně a poctivě.

Nenabízím jednorázové SEO konzultace, tvorbu analýz klíčových slov a analýzy technického SEO. Místo péče o nárazové klienty se soustředíme na dosahování výsledku u dlouhodobých spoluprací, kde se realizují všechny smysluplné kroky, které na sebe navazují v logickém pořadí a je jim věnována odpovídající časová dotace. Všechny tyto kroky pak v čase fungují synergicky a přináší požadované výsledky.

Chcete probrat podrobnosti? Zamluvte si termín Google Meet, vše probereme v souvislostech a s ohledem na potřeby Vašeho projektu.

nezavazna-konzultace

Pevně věřím, že vám dlouhodobá spolupráce bude dávat smysl stejně jako nám a vyberete si jednu ze 4 variant. Nabízíme 4 různé varianty SEO správy. Rozsah a kvalita služeb je vždy stejná. Jednotlivé služby se liší pouze měsíční hodinovou garantovanou dotací a z ní vyplývající výhodné hodinové sazby.

  1. Základní SEO správa: pomalu, ale jistě - pro malé projekty s nižším rozpočtem (10 hod. měsíčně - 1.500 Kč/hod. bez DPH)
  2. Pokročilá SEO správa: více práce, více výsledků - pro projekty, které to se SEO myslí vážně (25 hod. měsíčně - 1.200 Kč bez DPH)
  3. SEO správa naplno: nejrychlejší cesta k cíli - pro projekty, které chtějí na špici, pokud možno co nejrychleji (45 hod. měsíčně - 1.000 Kč bez DPH)
  4. SEO správa NA MAXIMUM: rychleji už to nejde - tarif je vhodný pro velké projekty (90 hod. měsíčně - 900 Kč bez DPH)

Pokud se chcete optimalizaci stránek pro vyhledávače věnovat s vaším interním týmem, s know-how a postupy vám pomohou moje SEO knihy v elektronické podobě nebo SEO video školení / kurzy.

 

Cena

1500081000
11500081000
zakladni seo sprava
18 150 Kč včetně DPH
15 000 Kč

"Základní SEO správa: pomalu, ale jistě" je kontinuální proces optimalizace stránek pro vyhledávače vašeho projektu (e-shop, obsahový web, firemní stránky). V rámci stanoveného...

93
pokrocila seo sprava
BESTSELLER
36 300 Kč včetně DPH
30 000 Kč

"Pokročilá SEO správa: více práce, více výsledků" je kontinuální proces optimalizace stránek pro vyhledávače vašeho projektu (e-shop, obsahový web, firemní stránky). V...

97
seo sprava naplno
BESTSELLER
54 450 Kč včetně DPH
45 000 Kč

"SEO správa naplno: nejrychlejší cesta k cíli" je kontinuální proces optimalizace stránek pro vyhledávače vašeho projektu (e-shop, obsahový web, firemní stránky). V rámci...

98
seo sprava na maximum
98 010 Kč včetně DPH
81 000 Kč

"SEO správa NA MAXIMUM: rychleji už to nejde" je kontinuální proces optimalizace stránek pro vyhledávače vašeho projektu (e-shop, obsahový web, firemní stránky). V rámci...

99
4 položek celkem
Zpět do obchodu