SEO Pardubice

Nabízím SEO služby v lokalitě Pardubice. Chcete-li si domluvit schůzku se SEO konzultantem přímo v Pardubicích, není to problém.

SEO ve vašem městě mohu realizovat i externě, po domluvě přes telefon, e-mail nebo Skype.

Rád vám pomohu s nastavením lokálního SEO pro pardubický byznys, eshop nebo jiný typ webové prezentace.

SEO pro Pardubice a okolí

Služby optimalizace webových stránek není nutné nabízet lokálně, není nutné, aby konzultant seděl v Pardubicích, neplyne z toho žádná výhoda. Mé SEO služby mohu nabízet i pro webové stránky a weby sídlící mimo tuto lokalitu.

Pakliže hledáte kvalitního SEO konzultanta, nerozhodujte se podle místa jeho bydliště, ale na základě jeho referencí.

Moje reference v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) si můžete prohlédnout na stránce Reálné výsledky.

SEO služby nenabízím jenom v Pardubicích, Hradci Králové, Brně, Praze a Plzni, ale i v ostatních městech ČR. Velmi často je ale neefektivní jezdit kvůli hodinové schůzce až do vašeho města (1 hodina schůzky = 2 x 2,5 hodiny na dálnicích + 1 hodina schůzky = 6 hodin).

Proto pro klienty z Pardubic a dalších měst z ČR doporučuji komunikaci přes telefon, e-mail nebo Skype.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

SEO pro Pardubice - osobní konzultaceJsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Nabízím tyto SEO služby

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace Plzeň" nebo "SEO optimalizace v Plzni". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

Co je SEO? Definice SEO

SEO definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

Co by vás mohlo ještě zajímat

SEO v dalších lokalitách:

Zpět do obchodu