Technické SEO, proč se jím zabývat?

Technické SEOTechnické SEO je základem celé vaší SEO strategie - pokud vaše stránky nejsou postaveny nebo strukturovány správně, vyhledávače budou mít problémy s procházením a indexováním vašeho obsahu.

Příliš mnoho SEO specialistů a SEO konzultantů ignoruje technické aspekty SEO, což je samozřejmě velká chyba.

V nejhorším scénáři může být celý váš web pro vyhledávače neviditelný, takže velmi doporučuji se o technické aspekty SEO zajímat.

Web je technická platforma a existují správné a nesprávné způsoby vytváření webových stránek. Těchto několik lekcí o technickém SEO vás naučí, jak vyhledávací nástroje pracují se stránkami a jaké existují diagnostické nástroje proto, abyste si ohlídali, že je vše vpořádu.

V této části vás budu učit o technických aspektech, které ovlivňují to, jak vyhledávače vidí váš web. Probereme HTTPS, rychlost webu, soubor robots.txt, soubory webu, adresy URL, přesměrování adres URL, duplicitní obsah a kanonické značky, strukturované údaje, kódy stavu webových stránek a způsob zobrazování prvků webu a provedení technického auditu.

 

Další lekce v kapitole technické SEO

 SEO-Akademie

Chcete vědět víc o SEO? Podívejte se na celý obsah SEO Akademie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení