SEO optimalizace Brno

SEO Brno

Poptáváte službu SEO (optimalizaci) v lokalitě Brno? Nabízím SEO konzultace pro Brno, všechny služby spojené s optimalizací stránek pro vyhledávače.

Pomohu vám s optimalizací stránek pro vyhledávače, koncepčně a komplexně.

V Brně si můžeme dát osobní schůzku a vše v klidu probrat. V Brně bydlím, takže jsem v této lokalitě velmi flexibilní.

Jste-li z Brna a okolí, rád se s vámi potkám osobně. SEO konzultace poskytuji na vámi požadovaném místě a čase po vzájemné domluvě. Neváhejte mi zavolat nebo napsat e-mail, reaguji většinou do jedné hodiny.

SEO optimalizace se neříká, ale obě strany ví, o čem se baví

Slovní spojení SEO optimalizace je nesmysl. s tímto termínem je možné se často setkat, jak na straně klientů, tak na straně SEO agentur nebo SEO konzultantů.

Chyba je v tom, že SEO je akronym, který již v sobě obsahuje slovo "Optimalizace". Takže v podstatě kdy řeknete SEO optimalizace, tak říkáte OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE OPTIMALIZACE.

Kde se v Brně můžeme potkat

V Brně s vámi rád osobně projdu nabízené SEO služby, probereme co je pro váš web nejvhodnější a nejefektivnější, v jaké fázi se optimalizace webových stránek nachází váš projekt atd.

Nechcete-li si dávat schůzku v kanceláři nebo firmě, nejčastěji si dávám schůzky s nákupních centrech Globus Brno, Vaňkovka, Brno Olympia, OC Tesco Královo Pole. Tam budeme váš web v klidu probrat.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista z Brna na optimalizaci webu pro vyhledávače

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam.

Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Jsem podnikatel na volné noze, specializuji se na SEO a obsahovou strategii.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Co by vás mohlo ještě zajímat

Jaké výrazy v souvislosti s tímto článkem hledáte:

Co je SEO? Definice SEO

SEO-definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

 

Kontaktní informace (kde v Brně sedím)

 

+420 608 963 720

michal@seoprakticky.cz

 

Provozovatel SEOPRAKTICKY.CZ / SEO konzultace Brno

Mgr. Michal Binka - SEOPRAKTICKY.CZ
Hrázka 615/28
621 00 Brno - Medlánky

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994
(neplátce DPH)

Bankovní spojení: mBank 670100-2209137963/6210

SEO Brno - kontakt

Schůzky v nejraději a nejčastěji směřuji do kavárny v brněnském Globusu (vchod vedle Decathlonu). Důvodem je skvělá dopravní dostupnost a možnost pohodlného parkování bezprostředně před kavárnou.

 

SEO nabízím i v dalších lokalitách:

Téma SEO optimalizace Brno také hledáte výrazy:

 • seo optimalizace brno
 • optimalizace webu brno
 • optimalizace pro vyhledávače brno
 • optimalizace webových stránek brno
Zpět do obchodu