SEO optimalizace Brno

SEO Brno

Poptáváte službu SEO (optimalizaci) v lokalitě Brno? Nabízím SEO konzultace pro Brno, všechny služby spojené s optimalizací stránek pro vyhledávače.

Pomohu vám s optimalizací stránek pro vyhledávače, koncepčně a komplexně.

V Brně si můžeme dát osobní schůzku a vše v klidu probrat. V Brně bydlím, takže jsem v této lokalitě velmi flexibilní.

Jste-li z Brna a okolí, rád se s vámi potkám osobně. SEO konzultace poskytuji na vámi požadovaném místě a čase po vzájemné domluvě. Neváhejte mi zavolat nebo napsat e-mail, reaguji většinou do jedné hodiny.

SEO optimalizace se neříká, ale obě strany ví, o čem se baví

Slovní spojení SEO optimalizace je nesmysl. s tímto termínem je možné se často setkat, jak na straně klientů, tak na straně SEO agentur nebo SEO konzultantů.

Chyba je v tom, že SEO je akronym, který již v sobě obsahuje slovo "Optimalizace". Takže v podstatě kdy řeknete SEO optimalizace, tak říkáte OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE OPTIMALIZACE.

Kde se v Brně můžeme potkat

V Brně s vámi rád osobně projdu nabízené SEO služby, probereme co je pro váš web nejvhodnější a nejefektivnější, v jaké fázi se optimalizace webových stránek nachází váš projekt atd.

Nechcete-li si dávat schůzku v kanceláři nebo firmě, nejčastěji si dávám schůzky s nákupních centrech Globus Brno, Vaňkovka, Brno Olympia, OC Tesco Královo Pole. Tam budeme váš web v klidu probrat.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista z Brna na optimalizaci webu pro vyhledávače

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam.

Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Jsem podnikatel na volné noze, specializuji se na SEO a obsahovou strategii.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze a Leady
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Co by vás mohlo ještě zajímat

Jaké výrazy v souvislosti s tímto článkem hledáte:

Co je SEO? Definice SEO

SEO-definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

 

Kontaktní informace (kde v Brně sedím)

 

+420 608 963 720

michal@seoprakticky.cz

 

Provozovatel SEOPRAKTICKY.CZ / SEO konzultace Brno

Mgr. Michal Binka - SEOPRAKTICKY.CZ
Hrázka 615/28
621 00 Brno - Medlánky

M: +420 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

IČO: 75779994
(neplátce DPH)

Bankovní spojení: mBank 670100-2209137963/6210

SEO Brno - kontakt

Schůzky v nejraději a nejčastěji směřuji do kavárny v brněnském Globusu (vchod vedle Decathlonu). Důvodem je skvělá dopravní dostupnost a možnost pohodlného parkování bezprostředně před kavárnou.

 

SEO nabízím i v dalších lokalitách:

Téma SEO optimalizace Brno také hledáte výrazy:

 • seo optimalizace brno
 • optimalizace webu brno
 • optimalizace pro vyhledávače brno
 • optimalizace webových stránek brno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení