SEO Karlovy Vary

Nabízím SEO služby v lokalitě Karlovy Vary. Chcete-li si domluvit schůzku se SEO konzultantem přímo v Karlových Varech, není to problém.

SEO pro Karlovy Vary mohu realizovat i externě, po domluvě přes telefon, e-mail nebo Skype.

SEO pro Karlovy Vary a okolí Varů

Služby optimalizace webových stránek není nutné nabízet lokálně, není nutné, aby konzultant seděl v Karlových Varech, neplyne z toho žádná výhoda. Mé SEO služby mohu nabízet i pro webové stránky a weby sídlící v Karlových Varech.

Pakliže hledáte kvalitního SEO konzultanta, nerozhodujte se podle místa jeho bydliště, ale pouze na základě jeho referencí.

Můj pohled na reference v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) si můžete prohlédnout na stránce Reálné výsledky.

SEO služby nenabízím jenom v Brně, Praze a Plzni, a ostatních městech ČR. Velmi často je ale neefektivní jezdit kvůli hodinové schůzce do vzdálené lokality, v případě Varů je to (1 hodina schůzky = 2 x 4 hodiny na dálnicích + 1 hodina schůzky = 9 hodin).

Proto pro klienty z Karlových Varů a dalších měst z ČR doporučuji komunikaci přes telefon, e-mail nebo Skype.

Jsem zkušený SEO konzultant a specialista s jasně měřitelnými a deklarovanými výsledky

SEO pro Plzeň - osobní konzultaceJsem zkušený SEO konzultant a specialista, který zajistí posun v organickém vyhledávání směrem k vysněným cílům na předních pozicích ve vyhledávači Google a Seznam. Pracuji jinak, než většina SEO specialistů a konzulantů. U služeb, které nabízím, mám přesně popsané výstupy, které zákazník za své peníze získá. Opírám se o strukturovaná a analytická data.

Jsem podnikatel na volné noze, specializuji se na SEO a obsahovou strategii.

Služby, které nabízím jsou:

Jaké sleduji cíle ve své práci na optimalizacích

Snažím se koncentrovat na podstatné věci, proto sleduji vybrané KPI ukazatele. Více o výkonnostních ukazatelích si můžete přečíst v mém článku KPI - klíčové ukazatele výkonnosti.

 1. Nárůst organické návštěvnosti
 2. Posun v pozicích sledovaných klíčových slov
 3. Konverze
 4. Co nejnižší (nebo přijatelná) Bounce Rate
 5. Průměr stránek na návštěvu
 6. Řešit stránky s nepřiměřenou mírou opuštění
 7. Crawl errory

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace Karlovy Vary" nebo "SEO optimalizace v Karlových Varech". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

Co je SEO? Definice SEO

SEO definiceSearch Engine Optimalization (SEO) je metoda úpravy (optimalizace) webových stránek tak, aby byly snáze dohledatelné v organických výsledcích vyhledávačů, jakými jsou např. Google nebo Seznam.cz (v Českých podmínkách). Cílem SEO je dostat webové stránky na první příčky v organickém (neplaceném) výsledku vyhledávání na vybraná klíčová slova, která budou přinášet nejvyšší konverzi.

SEO (Search Engine Optimalization) se nejčastěji překládá do češtiny jako optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

K čemu je dobré SEO

 • Zvýšíte návštěvnost z organického vyhledávání (z vyhledávačů)
 • Dlouhodobý zdroj návštěvnosti zdarma - máte-li kvalitní obsah, vyhledávače vám budou posílat nové návštěvy i v dlouhodobém horizontu
 • Růst Brand Awarness - díky organickým návštěvám roste povědomí o vašich stránkách. Budete tak v delším časovém horizontu získávat i přímou návštěvnost.
 • Za návštěvy z vyhledávačů nic neplatíte, ale to neznamená, že jsou "zadarmo". SEO je investice do budoucna a může být i nákladná.

Co by vás mohlo ještě zajímat

SEO v dalších lokalitách:

Zpět do obchodu