Ceník SEO služeb

SEO ceník přehledně shrnuje ceny za všechny služby, které nabízím v souvislosti s optimalizací stránek pro vyhledávače. Ceny odráží mnohaleté zkušenosti, přínos pro klienty a dlouhodobě dosahované výsledky.

Mé zkušenosti, know-how a postupy si můžete přečíst v mých SEO knihách, video školeních a nově také v praktických návodech. Reálné výsledky optimalizací stránek pro vyhledávače mohu na vyžádání kdykoliv odprezentovat. Jak vyhodnocuji úspěch a neúspěch v SEO si můžete přečíst v největší případové studii

ZDARMA

SEO konzultace ZDARMA platí pro zájemce o dlouhodobou SEO správu - min. 6 měsíců (viz nabídka SEO služeb). Probereme možnosti dlouhodobé správy projektu, šance prosadit se v organickém vyhledávání, doporučenou hodinovou dotaci dle velikosti a konkurenčnosti prostředí projektu, postup realizace optimalizace atd. SEO zdarma nabízím také vybraným subjektům, které se starají o nemocné děti a dlouhodobě nemocné a nevyléčitelné osoby. 

Od 1.000 Kč / hod.

Hodinová sazba za jednorázovou SEO konzultaci je 2.500 Kč/hod (zákazníci se SEO správou mají hodinovou sazbu dle smluvního rozsahu - od 1.000 Kč). 

Komplexní SEO od 15.000 Kč / měs.

Hodinová sazba za kontinuální práci na projektu pro dlouhodobé spolupráce od 1.000 Kč/hod. Kompletní nabídku variant dlouhodobých spoluprací najdete na stránce SEO služby a níže.

Rezervace termínu pro zájemce o SEO SPRÁVU (ZDARMA)

*Ceny za SEO služby jsou platné pro všechny nové zákazníky od 15.8.2022, ceny jsou uvedené bez DPH 21%.

Ceník dalších nabízených SEO služeb

Cenu dalších služeb za SEO se můžete dozvědět přímo v mém eshopu, kde si můžete přečíst detailní popis každé konkrétní nabídky. Každá služba je velmi detailně popsaná, takže přesně víte, co za službu obdržíte.

Pokud jsou ceny mimo vaše možnosti, doporučuji koupi mých SEO knih. Knížka SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro Shoptet je komplexní učebnicí celé problematiky, nabídne vám skvělé know-how i celou řadu praktických postupů. Knížka Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem vás provede celým procesem zpracování nejdůležitější SEO analýzy. Nově se vzdělávat můžete také z mých SEO návodů a tutoriálů.

Zpět do obchodu