Ceník SEO služeb

SEO ceník přehledně shrnuje ceny za všechny služby, které nabízím v souvislosti s optimalizací stránek pro vyhledávače. Ceny odráží mnohaleté zkušenosti, přínos pro klienty a dlouhodobě dosahované výsledky. Mé zkušenosti, know-how a postupy si můžete přečíst v mých SEO knihách. Reálné výsledky optimalizací stránek pro vyhledávače mohu na vyžádání kdykoliv odprezentovat. Jak vyhodnocuji úspěch a neúspěch v SEO si můžete přečíst v největší případové studii.

2.500 Kč / hod.

Hodinová sazba za jednorázovou SEO konzultaci je 2.500 Kč/hod bez DPH. Minimální délka konzultace není stanovena, fakturuji reálný čas, kdy probíráme váš projekt.

1.800 Kč / hod.

Hodinová sazba za kontinuální práci na projektu pro dlouhodobé spolupráce je 1.800 Kč/hod. bez DPH. V této sazbě pro klienty realizuji úpravy na stránkách, které vyplývají z analýzy klíčových slov, SEO auditu technického stavu a analýzy on-page faktorů.

1.200 Kč / hod.

Hodinová sazba za copywriting (tvorbu obsahu) je 1.200 Kč/hod. bez DPH. Copywriterky v naší firmě tvoří obsah, který perfektně odpovídá na vyhledávané dotazy, je originální, věcní a užitečný pro cílového návštěvníka.

*Ceny za SEO služby jsou platné pro všechny nové zákazníky od 20.2.2022. 

Ceník dalších nabízených SEO služeb

Cenu dalších služeb za SEO se můžete dozvědět přímo v mém eshopu, kde si můžete přečíst detailní popis každé konkrétní nabídky. Každá služba je velmi detailně popsaná, takže přesně víte, co za službu obdržíte. Kompletní výčet cen a nabízených služeb si můžete přečíst níže.

Ceník jednotlivých SEO služeb:

*Uvedené ceny jsou bez DPH.

Pokud jsou ceny mimo vaše možnosti, doporučuji koupi mých SEO knih. Knížka SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro Shoptet je komplexní učebnicí celé problematiky, nabídne vám skvělé know-how i celou řadu praktických postupů. Knížka Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem vás provede celým procesem zpracování nejdůležitější SEO analýzy.

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace cena" nebo "SEO optimalizace ceník". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

Kolik bude stát optimalizace stránek?

Chcete-li vědět, jaká bude celková cena za optimalizaci, můžete si přečíst článek kolik stojí SEO.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení