SEO ZDARMA

Nabízím SEO ZDARMA pro ty, kteří to potřebují a pro ty, kteří si takovou podporu bez diskuze zaslouží.

Existují ti, kteří dělají dobro, pomáhají potřebným v těžké životní situaci. A brát si peníze od těchto skvělých lidí nechci, naopak.

Pokud splňujete níže uvedená kritéria, rád vám pomohu s optimalizací stránek pro vyhledávače, s on-line marketingem, i se standardním marketingem.

Komu nabízím moje SEO služby zcela ZDARMA

Se SEO velmi rád pomohu institucím, neziskovým organizacím, spolkům a jiným subjektům, které pomáhají v některé z následujících oblastí:

  • Pomáhají s léčbou těžkých a nevyléčitelných nemocí
  • Pomáhají dětem a mladistvým (zdraví, závislosti, těžké životní situace)
  • Pomáhají handicapovaným
  • Pomáhají rodičům s nemocnými dětmi nebo dětmi po nehodě

Jak mohu se SEO pomoci

  • SEO konzultace: nabízím konzultace, ve kterých vám pomohu s analýzou současné situace, zhodnocení aktuálního stavu, doporučení dalšího postupu.
  • Technické SEO: pomohu vám prověřit technický stav stránek, aby neobsahovaly žádné chyby, byly indexovatelné a optimalizované pro důležité on-page faktory, které mají vliv na hodnocení relevance
  • Analýza klíčových slov: pomohu vám identifikovat relevantní a vyhledávané dotazy, na které chcete být vidět ve výsledku vyhledávání. Zjistíme, na jakých pozicích se na tyto fráze ve vyhledávačích zobrazujete, jaký je váš stav optimalizace stránek pro vyhledávače. Na základě reálného stavu se domluvíme na strategii, jak viditelnost stránky ve vyhledávačích zlepšíme.
  • Copywriting: profesionální copywriterky vám pomohou zlepšit komunikaci na důležitých vstupních stránkách. Pomůžeme vám profesionálně odkomunikovat to, jak můžete pomoci lidem v těžké životní situaci.
  • Vyhodnocování: celý váš projekt budeme monitorovat v čase, jak se mu daří, na jakých pozicích se rankuje. Na základě vyhodnocení budeme dělat další kroky proto, abyste byli vidět.

Proč to dělám

Být zdravý je dar, ale ne všichni ho máme. Ne všichni žijeme v dostatku. Ne všichni máme dobré podmínky pro kvalitní a důstojný život. Těm, kteří nemají to štěstí, bychom měli, když můžeme, pomoci.

Myšlenku na tuto výpomoc zdarma mě napadla, když mi přišla objednávka na moji SEO knížku od neziskové organizace, která pomáhá maminkám s rakovinou

Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte se mi ozvat na některý z kontaktů, rád vám pomohu.

 

Michal Binka
Tel: 608 963 720
E: michal@seoprakticky.cz

Zpět do obchodu