Google Analytics

Bezplatný webový analytický program, který lze použít ke sledování chování publika, zdrojů získávání návštěvnosti, výkonu obsahu a mnoho dalšího.

Google Analytics je nejrozšířenější služba na monitorování návštěvnosti webových stránek. Odhaduje se, že nasazený měřící kód od Google Analytics má až 50% všech webových stránek na světě. Díky GA můžete sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů, konverze, prodeje atd. V SEO bychom měli sledovat různé výkonnostní metriky KPI, a právě v tom nám pomůže Google Analytics.

Google Ads (dříve se jmenovala Google AdWords) je reklamní služba typu PPC (platba za proklik). Reklamy se zobrazují jak ve vyhledávací síti, tak v obsahové. Inzeráty se zobrazují na stránce vyhledávání Googlu v horní, spodní a boční části. Google Ads je využitelný pro SEO zejména svým nástrojem na návrh klíčových slov.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení