Případová studie: SEOPRAKTICKY.CZ - organická jednička na fráze související se SEO

SEOPRAKTICKY.CZ, jak asi již tušíte, nabízí optimalizaci stránek pro vyhledávače. Mezi naše konkurenty v organickém vyhledávání patře freelance SEO konzultanti a SEO agentury.

Pokud u někoho poptáte SEO služby a on sám se nerankuje, zbystřil bych. Výmluvy o kávářově kobyle mohou a nemusí být pravda. Já osobně bych zubaři se shnilými a vypadanými zuby také nevěřil, tak nevím proč důvěřovat SEO specialistovi nebo agentuře, která se sama nerankuje. Více o tomto tématu píši ve velké případové studii, kdo má nejlepší SEO v ČR.

Realizované práce

Graf rozložení pozic

Graf rozložení pozic pro fráze s prioritou č. 1.

graf-rozlozeni-pozic-seoprakticky

Graf rozložení pozic na Googlu

Klíčová slova a konkurence

Pohled na porovnání s konkurenčními projekty, nentokrát přes koláčové grafy. Pro detailní zobrazení si můžete obrázek stáhnout do počítače.

seoprakticky-konkurence

Market Share

Podíl zobrazení prioritních frází v TOP10 na Googlu je 87 %.

market-share-seoprakticky

Níže se můžete podívat na analýzu Ahrefs Organic competitiors, která na grafu vizualizuje "tržní organickou pozici" projektů, které se umísťují v 10 nejlepších organických výsledcích vyhledávání pro stejná klíčová slova, ze kterých máte vy největší organický traffic. Níže tak můžete vidět porovnání SEOPRAKTICKY.CZ s weby, které ve svém obsahu řeší stejné téma.

SEOPRAKTICKY.CZ vs ostatní organická konkurence

TOP pozice

Jaké jsou nejdůležitější fráze pro SEO konzultanta, SEO specialistu nebo agenturu? Níže vidíte výčet pro nás důležitých frází.

Věřte, že nezvládáme žádná SEO kouzla, čáry ani máry. Neznáme algoritmus Googlu. Jen svou práci máme prostě rádi, a Google k tomu příhlédnul.

 seoprakticky-pozice1

seoprakticky-pozice2

seoprakticky-pozice3

seoprakticky-pozice4

seoprakticky-pozice5

seoprakticky-pozice6

seoprakticky-pozice7

Ranking na Googlu na moje nejdůležitější fráze.

Ranking pozic z Ahrefs

Pokud SEO děláte dobře, čeká vás v ideální případě kontinuální růst organické návštěvnosti, které jde ruku v ruce se zlepšováním pozic důležitých frází.

seo-reference-seoprakticky

Ranking SEOPRAKTICKY.CZ na Ahrefs.

Návštěvnost z organického vyhledávání

ga-seoprakticky

Vývoj organické návštvnosti z Google Analytics v roce 2022.

 

Zpět do obchodu