Cena SEO: ceník optimalizace stránek pro vyhledávače

Řešíte-li SEO, tedy optimalizaci stránek pro vyhledávače, bude vás zajímat cena. Jaká je férová cana za optimalizaci?

Na začátek je dobré připomenout, že "SEO optimalizace" je nepřesný výraz. Více se o tom rozepisuji v článku v článku proč se SEO optimalizace neříká.

Jistě vás zajímá, jaká je přiměřená cena za optimalizaci. U mně je ceník SEO (optimalizace webových stránek pro vyhledávače) jednoduchý, transparentní a vždy přesně víte, kolik za danou službu platíte a co za ni dostanete.

Ceník je platný pro celou ČR. Osobní konzultace zpravidla dělám v Brně. Je možné se domluvit na osobní konzultaci i v jiném městě, než je Brno.

ZDARMA

SEO konzultace ZDARMA platí pro zájemce o dlouhodobou SEO správu - min. 6 měsíců (viz nabídka v SEO služeb). Probereme možnosti dlouhodobé správy projektu, šance prosadit se v organickém vyhledávání, doporučenou hodinovou dotaci dle velikosti a konkurenčnosti prostředí projektu, postup realizace optimalizace atd. SEO zdarma nabízím také vybraným subjektům, které se starají o nemocné děti a dlouhodobě nemocné a nevyléčitelné osoby.

 

2.500 Kč / hod.

Hodinová sazba za SEO konzultaci je 2.500 Kč/hod (zákazníci se SEO správou mají hodinovou sazbu dle smluvního rozsahu - od 1.000 Kč).

 

Komplexní SEO od 15.000 Kč / měs.

Hodinová sazba za kontinuální práci na projektu pro dlouhodobé spolupráce od 1.000 Kč/hod. Kompletní nabídku variant dlouhodobých spoluprací najdete na stránce SEO služby a níže.

*Ceny za SEO služby jsou platné pro všechny nové zákazníky od 15.8.2022, ceny jsou uvedené bez DPH 21%.

Ceník dalších nabízených SEO služeb

Cenu dalších služeb za SEO se můžete dozvědět přímo v mém eshopu, kde si můžete přečíst detailní popis každé konkrétní nabídky. Každá služba je velmi detailně popsaná, takže přesně víte, co za službu obdržíte.

Pokud jsou ceny mimo vaše možnosti, doporučuji koupi mých SEO knih. Knížka SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro Shoptet je komplexní učebnicí celé problematiky, nabídne vám skvělé know-how i celou řadu praktických postupů. Knížka Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem vás provede celým procesem zpracování nejdůležitější SEO analýzy. Nově se vzdělávat můžete také z mých SEO návodů a tutoriálů.

Zpět do obchodu