Cena SEO: ceník optimalizace stránek pro vyhledávače

Řešíte-li SEO, tedy optimalizaci stránek pro vyhledávače, bude vás zajímat cena. Jaká je férová cana za optimalizaci?

Na začátek je dobré připomenout, že "SEO optimalizace" je nepřesný výraz. Více se o tom rozepisuji v článku v článku proč se SEO optimalizace neříká.

Jistě vás zajímá, jaká je přiměřená cena za optimalizaci. U mně je ceník SEO (optimalizace webových stránek pro vyhledávače) jednoduchý, transparentní a vždy přesně víte, kolik za danou službu platíte a co za ni dostanete.

Ceník je platný pro celou ČR. Osobní konzultace zpravidla dělám v Brně. Je možné se domluvit na osobní konzultaci i v jiném městě, než je Brno.

2.500 Kč / hod.

Hodinová sazba za jednorázovou SEO konzultaci je 2.500 Kč/hod bez DPH. Minimální délka konzultace není, fakturuji reálný čas, kdy probíráme váš projekt.

1.800 Kč / hod.

Hodinová sazba za kontinuální práci na projektu pro dlouhodobé spolupráce je 1.800 Kč/hod. bez DPH. V této sazbě pro klienty realizuji úpravy na stránkách, které vyplývají z analýzy klíčových slov, SEO auditu technického stavu a analýzy on-page faktorů.

1.200 Kč / hod.

Hodinová sazba za copywriting (tvorbu obsahu) je 1.200 Kč/hod. bez DPH. Copywriterky v naší firmě tvoří obsah, který perfektně odpovídá na vyhledávané dotazy, je originální, věcní a užitečný pro cílového návštěvníka.

*Ceny za SEO služby jsou platné pro všechny nové zákazníky od 20.2.2022. 

Ceník dalších nabízených SEO služeb

Cenu dalších služeb za SEO se můžete dozvědět přímo v mém eshopu, kde si můžete přečíst detailní popis každé konkrétní nabídky. Každá služba je velmi detailně popsaná, takže přesně víte, co za službu obdržíte. Kompletní výčet cen a nabízených služeb si můžete přečíst níže.

Ceník jednotlivých SEO služeb:

*Uvedené ceny jsou bez DPH.

Pokud jsou ceny mimo vaše možnosti, doporučuji koupi mých SEO knih. Knížka SEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro Shoptet je komplexní učebnicí celé problematiky, nabídne vám skvělé know-how i celou řadu praktických postupů. Knížka Analýza klíčových slov: Návod krok za krokem vás provede celým procesem zpracování nejdůležitější SEO analýzy.

Někdy se špatně hledá "SEO optimalizace cena" nebo "SEO optimalizace ceník". O tom, proč se správně neříká SEO optimalizace si můžete přečíst v mém článku Co je SEO.

Zpět do obchodu