SEO kurz

SEO kurz vás naučí základní principy fungování vyhledávačů. Jak internetové vyhledávače prochází stránky, hodnotí je na základě hodnotících faktorů a seřazují do výsledku vyhledávání (SERPu).
 
Chcete-li do SEO proniknout během jednoho dne, vyzkoušejte moje SEO kurz.

Kurz SEO: Celodenní individuální praktické SEO kurz

Celodenní intenzivní, individuální a prakticky zaměřený SEO kurz, na kterém se společně budeme věnovat pouze a jenom vašemu projektu.

Probereme nezbytně nutnou teorii, jak fungují vyhledávače, podle čeho hodnotí stránky, podle čeho stránky seřazují v SERPu. Pak se již budeme věnovat vašim stránkám.

SEO kurz je vhodný pro jednotlivce i malé firemní týmy. Kurz dělám pro lokality Brno, Praha, Plzeň, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Jihlava... Na místě školení se můžeme individuálně dohodnout. Může proběhnout u vás ve firmě nebo v jiných školících prostorech dle vzájemné domluvy.

Cena kurzu zahrnuje 6 hodin přípravy + 7 hodin konzultace a prezentace v předem domluvené lokalitě. Čas přípravy je nutný k nastudování si konkrétního projektu, počáteční analýza dat, on-page, off-page faktorů atd.).

Více se dozvíte na stránce SEO školení / SEO kurz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení