SEO eBook: Jak psát SEO Friendly články

Stáhněte si ZDARMA můj ebook o tom, jak efektivně psát SEO Friendly texty

PRAKTICKÉ SEO JAK PSÁT SEO FRIENDLY ČLÁNKY

E-book je relativně krátkým vhledem do problematiky SEO a řeší pouhý fragment, psaní článku, co mu předchází a co po něm následuje. Má vám ukázat šířku a rozsah znalostí nutných k tomu, abyste dokázali konzistentně, dlouhodobě a efektivně zlepšovat vaše pozice v organickém vyhledávání. Představuje vám hloubku znalostí a specializací, které by měl SEO konzultant v mém vidění světa mít.

Tento e-book je určen především pro všechny, kteří chtějí pomocí kvalitní a smysluplné tvorby dosáhnout stanovených cílů v organickém vyhledávání. Je určen pro provozovatele e-shopů, pro firmy prezentující se na internetu, pro tvůrce dalšího komerčního a nekomerčního obsahu.

V knize používám moje znalosti a zkušenosti z dané problematiky a zcela jistě se najdou i jiné názorové proudy, které budou můj přístup rozporovat nebo s ním jinak nebudou souhlasit.

Konstruktivní kritiku, náměty a připomínky mi prosím zasílejte na moje kontakty, pište nebo volejte, věřte, budu za ně opravdu rád.

Cílem tohoto e-booku je vytvoření jednoho článku optimalizovaného na jedno vybrané klíčové slovo – Dárek pro tátu.

E-book by vám měl přinést odpověď a know-how na 2 základní otázky.

První z nich je, jak správně, korektně a v rámci WHITE HAT SEO napsat článek, který bude mít šanci uspět v konkurenci ostatních tvůrců stejného nebo velmi podobného obsahu.

Druhá otázka je, kolik času, energie a případně peněz se do takovéto aktivity vyplatí investovat. Proto je součástí e-booku jednoduchý výpočet možných přínosů sepsání jednoho článku (přepočteno na nejdůležitější metriku – konverzi, a na alternativní substituční náklad ve formě PPC kampaně na Skliku nebo Google Ads).

Nechci psát sáhodlouhý teoretický text, byť k tomu mám neustále sklony.

Mým cílem je vám přinést podstatné praktické informace, které vám pomohou v praktické realizaci SEO.

Řadu termínů, analýz a technik nebudu rozvádět a detailně popisovat, protože to přesahuje mnou vytyčeného cíle – udělat stručný, nápomocný návod, jak psát texty, které budou mít vyhledávače rády a vám se ekonomicky budou rentovat.

 

Stáhnout-ebook

Knížku si také můžete stáhnout z následujících eknihkupectví:

Google-Play palmknihy-logoSáhnout eBook Jak psát SEO Friendly články z eReading

 

eBook o SEO psaní článků podpořili

Velké poděkování patří dvěma společnostem, které vznik ebooku finančně podpořili.

Oběma firmám tímto děkuji.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení