SEO eBook: Jak psát SEO Friendly články

Stáhněte si ZDARMA můj ebook o tom, jak efektivně psát SEO Friendly texty

PRAKTICKÉ SEO JAK PSÁT SEO FRIENDLY ČLÁNKY

E-book je relativně krátkým vhledem do problematiky SEO a řeší pouhý fragment, psaní článku, co mu předchází a co po něm následuje. Má vám ukázat šířku a rozsah znalostí nutných k tomu, abyste dokázali konzistentně, dlouhodobě a efektivně zlepšovat vaše pozice v organickém vyhledávání. Představuje vám hloubku znalostí a specializací, které by měl SEO konzultant v mém vidění světa mít.

Tento e-book je určen především pro všechny, kteří chtějí pomocí kvalitní a smysluplné tvorby dosáhnout stanovených cílů v organickém vyhledávání. Je určen pro provozovatele e-shopů, pro firmy prezentující se na internetu, pro tvůrce dalšího komerčního a nekomerčního obsahu.

V knize používám moje znalosti a zkušenosti z dané problematiky a zcela jistě se najdou i jiné názorové proudy, které budou můj přístup rozporovat nebo s ním jinak nebudou souhlasit.

Konstruktivní kritiku, náměty a připomínky mi prosím zasílejte na moje kontakty, pište nebo volejte, věřte, budu za ně opravdu rád.

Cílem tohoto e-booku je vytvoření jednoho článku optimalizovaného na jedno vybrané klíčové slovo – Dárek pro tátu.

E-book by vám měl přinést odpověď a know-how na 2 základní otázky.

První z nich je, jak správně, korektně a v rámci WHITE HAT SEO napsat článek, který bude mít šanci uspět v konkurenci ostatních tvůrců stejného nebo velmi podobného obsahu.

Druhá otázka je, kolik času, energie a případně peněz se do takovéto aktivity vyplatí investovat. Proto je součástí e-booku jednoduchý výpočet možných přínosů sepsání jednoho článku (přepočteno na nejdůležitější metriku – konverzi, a na alternativní substituční náklad ve formě PPC kampaně na Skliku nebo Google Ads).

Nechci psát sáhodlouhý teoretický text, byť k tomu mám neustále sklony.

Mým cílem je vám přinést podstatné praktické informace, které vám pomohou v praktické realizaci SEO.

Řadu termínů, analýz a technik nebudu rozvádět a detailně popisovat, protože to přesahuje mnou vytyčeného cíle – udělat stručný, nápomocný návod, jak psát texty, které budou mít vyhledávače rády a vám se ekonomicky budou rentovat.

 

Stáhnout-ebook

Knížku si také můžete stáhnout z následujících eknihkupectví:

Google-Play palmknihy-logoSáhnout eBook Jak psát SEO Friendly články z eReading

 

eBook o SEO psaní článků podpořili

Velké poděkování patří dvěma společnostem, které vznik ebooku finančně podpořili.

Oběma firmám tímto děkuji.

 

 

Zpět do obchodu