Garance v SEO

Nabídl vám SEO konzultant nebo agentura garantované pozice ve výsledku vyhledávání? Sliboval vám někdo první místa ve vyhledávačích Seznam.cz nebo Google.cz? Tak rychle pryč! Garance pozic v SEO NEEXISTUJE!

Proč je garance získání vysokých pozic v SEO nesmysl?

Nikdo ze SEO konzultantů, specialistů ani agentur nezná váhy jednotlivých hodnotících faktorů vyhledávačů a troufám si říci, že ani neznáme všechny hodnotící kritéria. Z toho důvodu nikdo neví, jak kterou webovou stránku bude vyhledávač hodnotit, jak se daná stránka bude rankovat na jednotlivá klíčová slova a související fráze (Long-tail).

Cílem nás všech konzultantů a optimalizátorů je, přiblížit se ideálu, který je definován vyhledávači. Google velmi podrobně popisuje, jak se mají stránky optimalizovat pro co nejlepší výsledky. Podrobně všechny aspekty popisuji v SEO Akademii nebo konkrétně v článku SEO akademie samotného Googlu. Aplikací uvedených postupů jdete lepším pozicím naproti. Nikdo vám ale není dopředu schopný říci, zda se konkrétní stránka na konkrétní klíčovou frázi nebo slovo zobrazí v TOP3, TOP10 nebo TOP60.

Nenechte se napálit

Bude-li vám někdo slibovat garantované pozice, může vám překládat výsledky nekonkurenčních frází nebo výsledky frází, které prostě dopadly dobře. Velká většina starších webů se bude rankovat na určitá klíčová slova v TOP3, takže zpravidla není těžké najít ty, které se dobře umisťují a ty předkládat potenciálnímu klientovi. Nenechte se ale oklamat. Garance v SEO prostě neexistuje a kdo ji slibuje, lže.

 seo-garance

Přesně takto vypadá podvodná nabídka garantovaného výsledku v SEO jedné nejmenované společnosti z Prahy 9, kdy nabízí naprostý nesmysl v podobě optimalizace fráze s nulovou hledaností!

Zpět do obchodu