Garance v SEO

Nabídl vám SEO konzultant nebo agentura garantované pozice ve výsledku vyhledávání? Sliboval vám někdo první místa ve vyhledávačích Seznam.cz nebo Google.cz? Tak rychle pryč! Garance pozic v SEO NEEXISTUJE!

Proč je garance získání vysokých pozic v SEO nesmysl?

Nikdo ze SEO konzultantů, specialistů ani agentur nezná váhy jednotlivých hodnotících faktorů vyhledávačů a troufám si říci, že ani neznáme všechny hodnotící kritéria. Z toho důvodu nikdo neví, jak kterou webovou stránku bude vyhledávač hodnotit, jak se daná stránka bude rankovat na jednotlivá klíčová slova a související fráze (Long-tail).

Cílem nás všech konzultantů a optimalizátorů je, přiblížit se ideálu, který je definován vyhledávači. Google velmi podrobně popisuje, jak se mají stránky optimalizovat pro co nejlepší výsledky. Podrobně všechny aspekty popisuji v SEO Akademii nebo konkrétně v článku SEO akademie samotného Googlu. Aplikací uvedených postupů jdete lepším pozicím naproti. Nikdo vám ale není dopředu schopný říci, zda se konkrétní stránka na konkrétní klíčovou frázi nebo slovo zobrazí v TOP3, TOP10 nebo TOP60.

Nenechte se napálit

Bude-li vám někdo slibovat garantované pozice, může vám překládat výsledky nekonkurenčních frází nebo výsledky frází, které prostě dopadly dobře. Velká většina starších webů se bude rankovat na určitá klíčová slova v TOP3, takže zpravidla není těžké najít ty, které se dobře umisťují a ty předkládat potenciálnímu klientovi. Nenechte se ale oklamat. Garance v SEO prostě neexistuje a kdo ji slibuje, lže.

 seo-garance

Přesně takto vypadá podvodná nabídka garantovaného výsledku v SEO jedné nejmenované společnosti z Prahy 9, kdy nabízí naprostý nesmysl v podobě optimalizace fráze s nulovou hledaností!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení