Dlužníci a podvodníci

99% lidmi, se kterými se potkáte v rámci vašeho podnikání, jsou seriózní a poctiví podnikatelé, kteří chtějí posouvat své podnikání kupředu - dlouhodobě a udržitelně. Bohužel vždy a za všech okolností mezi všemi poctivými podnikateli narazíte na chronické podvodníky, dlužníky a neplatiče.

Proto, abych ostatní poctivé podnikatele, zákazníky a dodavatele ochránil od již odhalených podvodníků, dlužníků a neplatičů, vytvořil jsem tuto databázi/seznam. Pokud si budete prověřovat daný web, e-shop nebo konkrétního podnikatele, pevně doufám, že na můj článek narazíte a ušetříte si následné starosti. Pokud se zároveň jedná o e-shop, přidávám mu recenzi na recenziste.cz, ať své zkušenosti s daným projektem můžete sdílet s ostatními.

Podvodný e-shop fitbo.cz a podvodník NETLAND.ONE S.R.O., Petr Křápek

  • Za společnost jedná a podvody páchá Petr Křápek
  • IČO: 07039174
  • DIČ: neplátce DPH
  • ADRESA: Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno

E-shop fitbo.cz jsem provozoval někdy do roku 2019. Protože jsem se chtěl věnovat jiným projektům, prodal jsem ho společnosti netland.one s.r.o., kterou zastupuje Petr Křápek. Bohužel, s provozovatele se vyklubal čistokrevný podvodník, který systematicky okrádá lidi. Každý měsíc mě kontaktuje někdo, kdo si dohledal moje dřívější spojitost s e-shopem. Lidé mi píší, že si udělali objednávku, nikdo s nimi nekomunikuje, objednávku nevyřídil a nic nezaslal.

Ryzí podvod je za mě už úvodní notifikace na e-shopu. Petr Krpálek lže jak když tiskne, že e-shop měl nějaké technické problémy a že došlo k výpadkům. Samozřejmě je to lživá informace. Všem poškozeným doporučuji obrátit se na Policii ČR a Českou obchodní inspekci.

Doporučuji si zde nic neobjednávat, s vysokou mírou pravděpodobnosti přijdete o své peníze a zboží nedostanete.

fitbo.cz-podvod

Pokud se chcete podívat na reakce ostatních kupujících, doporučuji se podívat na recenze na heureka.cz, pokud máte negativní zkušenost, doporučuji varovat ostatní na recenziste.cz, konkrétně na stránce recenze na fitbo.cz.

Zpět do obchodu