Externí Seniorní SEO specialistka a copywriterka: Ing. Michaela Petráková

Uvažujete o interním zaměstnanci na SEO, ale nejste si jisti jeho řízením, prověřením jeho kompetencí, náplní práce a efektivním využitím jeho pracovního fondu?

Našim klientům nabízíme prověřené, zkušené SEO specialisty na 1/2 úvazku, kteří mají skvělé, trhem prověřené a výsledky podložené know-how.

Outsourcing SEO specialisty ze SEOPRAKTICKY je nejefektivnější a nejjistější cesta, jak vyřešit SEO strategicky a implementačně správně.

Nabízíme komplexní SEO služby od zkušené SEO specialistky a copywriterky s projektovým řízením a garantem výstupů.

Externí SEO tým: Ing. Michaela Petráková (komplexní analytika + architektura + implementace) + Mgr. Michal Binka (SEO strategie, garance kvality a projektové řízení).

Celková měsíční dotace: 60 hod. (50.000 Kč/měsíc, objednávka je na 3 měsíce dopředu).

Na dotaz - termín si individuálně domluvíme
150 000 Kč 181 500 Kč včetně DPH
seo specialistka outsourcing misa
Volná kapacita na 1 projekt

Hlavní přínosy outsourcingu konkrétního SEO specialisty

Outsourcing SEO, neboli externalizace služeb spojených s optimalizací pro vyhledávače, má několik hlavních výhod:

 1. Odborné znalosti a zkušenosti: Naše SEO agentura a specialisté mají hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti SEO, které mohou být pro mnoho firem obtížné získatelné. Máme kumulativně desítky tisíc hodin zkušeností, což pro interního zaměstnance bývá těžko dosažitelné, zejména pracuje-li sám nebo v malém týmu.

 2. Nákladová efektivita: Místo náboru a školení interního týmu může být často levnější a efektivnější najmout externího specialistu nebo agenturu. V případě našeho SEO specialisty neplatíte prostoje, dovolenou, nemocenskou, neodvádíte navíc sociální a zdravotní, neplatíte pracovní místo v kanceláři, techniku, žádný hardware nebo software.

 3. Přístup k nejnovějším nástrojům: Naše SEO agentura investuje do nejnovějších nástrojů a technologií, které mohou být pro jednotlivé firmy nákladné.

 4. Flexibilita: Outsourcing umožňuje firmám rychle reagovat na změny v potřebách SEO bez nutnosti měnit interní zdroje nebo strukturu.

 5. Neustálé sledování změn: SEO je dynamický obor s častými aktualizacemi algoritmů vyhledávačů. Naši externí specialisté sledují nejnovější trendy a dokáží tak reagovat na novinky v oboru, nové postupy, taktiky i strategie.

 6. Komplexní služby: Interní SEO specialista zpravidla nezvládá více činností - naši SEO specialisti pokrývají celé spektrum činností nutných pro analytickou část i implementaci. Další související činnosti jsme navíc schopni zasuplovat.

 7. Zaměření na hlavní činnost: Outsourcing SEO umožňuje firmám soustředit se na svou hlavní činnost a nezabývat se technickými detaily SEO.

 8. Rychlé výsledky: Naši SEO specialisté mohou často dosáhnout rychlejších a efektivnějších výsledků než interní týmy, které se teprve učí. Nevýhodou interního týmu také často bývá možnost vytržení pro jiné, prioritnější aktivity firmy (SEO většinou bývá součástí marketingového oddělení).

 9. Pravidelné zprávy a analýzy: Většina SEO agentur poskytuje pravidelné zprávy o výkonnosti, což umožňuje firmám snadno sledovat ROI a úspěšnost svých SEO snah.

Outsourcing SEO má mnoho výhod, může také přinášet určitá rizika, pokud nenajmete důvěryhodného a zkušeného poskytovatele.

Prohlédněte si naše SEO reference, přečtěte si případové studie, přečtěte si, co kdo o nás řekl.

Průběh spolupráce

Jednoduše klikněte na tlačítko níže a rezervujte si schůzku přes Google Meet. Schůzky realizuje vždy Michal Binka.

Ukážeme si kompletní postup, domluvíme se na podmínkách a termínu začátku spolupráce.  

konzultace-seo-sprava

Realizované reference SEO specialistky

Znalost SEO problematiky v segmentech

 • Móda a šperky
 • Kosmetika
 • Nábytek
 • Rybářství
 • Fotovoltaika
 • Stěhovací služby
 • Zdravá výživa
 • Problematika CBD a konopí
 • Právní služby a poradenství
 • Automobilový průmysl

Ukázky analýz klíčových slov

Ukázky architektur projektů

Ukázky tvorby obsahu

Výsledky projektů

Zpět do obchodu